Objavljeno: 24. 06. 2019 - 2:18
2. SAJAM UDRUGA

U petak, 17. svibnja 2019. godine naša udruga sudjelovala je na Sajmu udruga koji je organizirao LAG Lika u sklopu projekta "Tesla za društveno korisno učenje". Na ovaj način uključili smo se u manifestaciju Dani otvorenih vrata udruga koju svaku godinu okuplja Ured za udruge Vlade RH. U prvom dijelu posjetitelji su mogli obići naš štand, pogledati mapu rada naše udruge, vidjeti koje projekte provodimo, saznati više o našem radu i mogućnostima volontiranja, dok smo u poslijepodnevnim satima zajedno sa udrugom "Pčelice" pripremili igre za najmlađe. Nadamo se da će naši građani ubuduće više prepoznavati i podržavati rad udruga, kao vrlo važnog čimbenika u razvoju civilnoga društva. Hvala domaćinima LAG-u Lika na pozivu i organizaciji

Galerija slika - kliknite na sliku za povećanje

Društvo
Društvo
Društvo
Društvo
  Novosti - Sve